Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Aknapesu, klaaspindade puhastamine

Aknapesu teenus sisaldab endas klaaspinna, aknaraami ning aknalaua puhastust. Akende pesemisel kasutatakse professionaalseid puhastusvahendeid ning töödeks vajalikke abivahendeid, mis tagavad kiire töö ja akende maksimaalse puhtuse ja kvaliteedi.

Regulaarne aknapesu on kasulik akende säilimisele, sest mida kauemaks jääb mustus ja tolm nende pinnale, seda rohkem ta sinna kinnitub. Paakunud mustuse eemaldamine eeldab suuremat pindade töötlemist ja tekitab rohkem riske pinna kahjustamiseks. Seega soovitame teostada akende pesu seest ja väljast sõltuvalt hoone asukohast ja ruumi iseloomust vähemalt kaks korda aastas sügisel ja kevadel.

Aknapesu teostamisel kasutame vajadusel redelit või tõsteseadet. Akende pesemise hind sõltub akende määrdumisastmest ja töö keerukusest, puhastatavate akende pinna suurusest ja sellest, kas on vajadus tõstuki või tellingute rentimiseks. Samuti kujundab aknapesu hinda see, kas aknaid peab lahti monteerima või eest ära tõstma (näiteks lahtikruvitavate akende puhul kulub suurem osa ajast monteerimistöödele, mitte pesemisele).

Puhtad aknad loovad Teie firmas ja kodus parema olustiku nii kohalolijatele kui ka külalistele. Olenemata muude pindade puhtusest, loovad määrdunud aknad üleüldiselt lohaka mulje, kuna väljast tulev valgus toob akendel väiksemadki plekid esile ning jääb silma.

Küsi teenusele hinnapakkumist

REINERMANN’iga on võimalik kõikide teenuste maksumus läbi rääkida ja jõuda mõlema poole jaoks rahuldava tulemuseni.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.