Akende pesu

Akende pesu, klaasipindade puhastamine

Akende pesu teenus sisaldab endas klaaspinna, aknaraami ning aknalaua puhastust. Akende pesemisel kasutatakse professionaalseid puhastusvahendeid ning töödeks vajalikke abivahendeid, mis tagavad kiire töö ja akende maksimaalse puhtuse ja kvaliteedi.

Regulaarne akende pesu on kasulik akende säilimisele, sest mida kauemaks jääb mustus ja tolm nende pinnale, seda rohkem ta sinna kinnitub. Paakunud mustuse eemaldamine eeldab suuremat pindade töötlemist ja tekitab rohkem riske pinna kahjustamiseks. Seega soovitame aknapesu teostada seest ja väljast sõltuvalt hoone asukohast ja ruumi iseloomust vähemalt kaks korda aastas sügisel ja kevadel.

Aknapesu teostamisel kasutame vajadusel redelit või tõsteseadet. Akende pesu hind sõltub akende määrdumisastmest ja töö keerukusest, puhastatavate akende pinna suurusest ja sellest, kas on vajadus tõstuki või tellingute rentimiseks. Samuti kujundab aknapesu hinda see, kas aknaid peab lahti monteerima või eest ära tõstma (näiteks lahtikruvitavate akende puhul kulub suurem osa ajast monteerimistöödele, mitte pesemisele).

Puhtad aknad loovad Teie firmas ja kodus parema olustiku nii kohalolijatele kui ka külalistele. Olenemata muude pindade puhtusest, loovad määrdunud aknad üleüldiselt lohaka mulje, kuna väljast tulev valgus toob akendel väiksemadki plekid esile ning jääb silma.

akende pesu

Kui soovite kvaliteetset akende pesu usaldusväärselt partnerilt, võtke meiega ühendust!

Saada hinnapäring

Kuna iga töö on oma eripärade poolest teistest erinev, ei ole ilma lisainfota võimalik puhastusteenusele hinnasilti külge kleepida. Kui soovite hinnapakkumist, võtke meiega palun ühendust ja täpsustage oma soove ja vajadusi.

Meiega on alati võimalik teenuste maksumus läbi rääkida ning jõuda mõlema osapoole jaoks sobiva tulemuseni.

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Kõik õigused kaitstud ©2023 Reinermann OÜ