Põrandate vahatamine

Põrandate vahatamine

Põrandate vahatamine annab väga hea visuaalse tulemuse ning on oluline ka põrandakatte eluea pikendamiseks. Teinekord võib tekkida kiusatus raha kokku hoida ning jätta põrandate vahatamine tegemata, kuid seda teed kindlasti ei tasuks minna. Vahast loobudes jääb põranda aluskate ilma igasuguse kaitseta ning tekkinud mustus ja väljast toodud liivaterad tekitavad pöördumatuid kahjustusi ning tekitades käidavates kohtades aluspinnale nö „käiguradasid“.

Kaitsetöötluse eesmärgiks põrandate vahatamisel on jätta poorsetele põrandapindadele kaitsev kiht, mis takistab jalanõudega sissetoodud mustusel põrandapinda imbuda. Peale vahatamist kulub igapäevastele puhastustöödele oluliselt vähem aega, mistõttu vähenevad ka tööde teostamisega kaasnevad kulud. Vastavalt põrandapinnale ja väljanägemise soovile saame soovitada matt või läikiva viimistlusega vaha, et jätta põrandapinnast võimalikult hea effekt.

Vahatamist teostatakse PVC ja linoleumkatetele.

põrandate vahatamine

Põrandate vahatamine professionaalidelt. Võtke meiega ühendust!

Saada hinnapäring

Kuna iga töö on oma eripärade poolest teistest erinev, ei ole ilma lisainfota võimalik puhastusteenusele hinnasilti külge kleepida. Kui soovite hinnapakkumist, võtke meiega palun ühendust ja täpsustage oma soove ja vajadusi.

Meiega on alati võimalik teenuste maksumus läbi rääkida ning jõuda mõlema osapoole jaoks sobiva tulemuseni.

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Kõik õigused kaitstud ©2023 Reinermann OÜ