Hoolduskoristus

Hoolduskoristus

Hoolduskoristus ehk regulaarne puhastusteenus on parim viis hoidmaks oma tööruumid puhta ja värskena. Teostatavad puhastustööd ning nende maht ja regulaarsus on lepinguliselt kindlaks määratud ning see annab kliendile garantii, et ta ei pea enam hetkekski muretsema oma ruumide puhtuse pärast vaid saab keskenduda kõige olulisemale.

Hoolduskoristuse eesmärk on regulaarselt säilitada puhtus ja kord tööruumides ja üldkasutatavatel pindadel, lisaks ka eluruumides. See erineb põhikoristusest ning hõlmab intensiivsemat ja põhjalikumat puhastust.

Hoolduskoristuse raames saavad regulaarselt teostatud põrandate puhastus, tolmu võtmine, tualettruumide puhastamine ja palju muud – kõik täpsemad tööd pannakse paika juba kindla objektiga tutvumisel ja vastavalt kliendi soovile.

Hoolduskoristuse teenus on mõeldud eelkõige korteriühistutele ja äriklientidele, kelle jaoks on oluline ühiskasutatavate ruumide puhtus ja esinduslikkus, kuid teenindame ka erakliente.

hoolduskoristus

Kellele on teenus mõeldud?

Hoolduskoristus on mõeldud eelkõige korteriühistutele ja äriklientidele, kelle jaoks on oluline ühiskasutatavate ruumide puhtus ja esinduslikkus, kuid teenindame ka erakliente.

Kvaliteetne hoolduskoristus usaldusväärselt partnerilt. Võtke meiega ühendust!

Saada hinnapäring

Kuna iga töö on oma eripärade poolest teistest erinev, ei ole ilma lisainfota võimalik puhastusteenusele hinnasilti külge kleepida. Kui soovite hinnapakkumist, võtke meiega palun ühendust ja täpsustage oma soove ja vajadusi.

Meiega on alati võimalik teenuste maksumus läbi rääkida ning jõuda mõlema osapoole jaoks sobiva tulemuseni.

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Kõik õigused kaitstud ©2023 Reinermann OÜ