Kivipõrandate puhastamine ja hooldus

Kivipõrandate puhastamine ja hooldus

Kivipõrandate puhastamine ja õigeaegne hooldus pikendab kivipindade kasutusaega ja teeb kivist kergesti hooldatava põrandakatte. Kuigi kivikatted tunduvad tugevatena ja vähekuluvatena, nõuab ka see kattematerjal igapäevast hoolt, perioodilist süvapesu ja kaitsvat kattekihti. Tavaliste kivipõrandate hoolduse aluseks on perioodiline keemiline süvapesu.

Et säilitada kivi algupärane välimus ja puhtus, oleks aeg-ajalt vaja kutsuda professionaalne firma, kes sooritaks süvapesu, sest paratamatult ei ole igapäevane käsi- kui ka masinpesu nii efektiivne. Kallis põrandakattematerjal kaotab seetõttu oma hea välimuse.

Pärast kivipõrandate puhastamist tuleb need vajadusel kaitsetöödelda. Kaitsetöötlemist teostatakse lisaks vanadele pikalt kasutuses olnud pindadele ka uutele ja värsketele pindadele. See hoiab ära mustuse kinnitumise ja imendumise kivipõranda pinnale. Kõige tulemusena muutub edasine (regulaarne) kivipõranda hooldamine kiiremaks ja tõhusamaks ning sellega seoses vähenevad ka kulud.

kivipõrandate puhastamine

Kivipõrandate puhastamine ja hooldus professionaalidelt. Võtke meiega ühendust!

Saada hinnapäring

Kuna iga töö on oma eripärade poolest teistest erinev, ei ole ilma lisainfota võimalik puhastusteenusele hinnasilti külge kleepida. Kui soovite hinnapakkumist, võtke meiega palun ühendust ja täpsustage oma soove ja vajadusi.

Meiega on alati võimalik teenuste maksumus läbi rääkida ning jõuda mõlema osapoole jaoks sobiva tulemuseni.

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Kõik õigused kaitstud ©2023 Reinermann OÜ