Põrandate süvapesu

Põrandate süvapesu

Põrandate süvapesu on protsess, mille käigus eemaldatakse masinpesu meetodil kõigepealt pinnal olev vana kaitsekiht ning pestakse välja pinnapooridesse sisseimbunud mustus. Samuti puhastatakse vajadusel vuugivahed. Seejärel eemaldatakse põrandapinnalt ainejäägid ja mustus, kasutades veeimurit ning põrand kuivatatakse. Lõpetuseks vastavalt põrandakatte tüübile ja vajadusele teostatakse kaitsetöötlus.

Põrandate süvapesu teostamisel kasutatakse spetsiaalseid puhastusmasinaid, mis võimaldavad puhastada erinevaid põrandakatteid – keraamilisi plaate, kivi, betooni, puitpõrandaid, linoleumi jne.

Mõne majapidamise puhul on mõistagi ka erandeid, kuid reeglina ei ole tavakasutuses või kodus juba olemas olevate vahenditega võimalik korralikku põrandate süvapesu iseseisvalt teostada. See eeldab ikkagi professionaalseid vahendeid ja spetsiifilisi teadmisi erinevate materjalide ja pesuvahendite kohta.

põrandate süvapesu

Põrandate süvapesu professionaalidelt. Võtke meiega ühendust!

Saada hinnapäring

Kuna iga töö on oma eripärade poolest teistest erinev, ei ole ilma lisainfota võimalik puhastusteenusele hinnasilti külge kleepida. Kui soovite hinnapakkumist, võtke meiega palun ühendust ja täpsustage oma soove ja vajadusi.

Meiega on alati võimalik teenuste maksumus läbi rääkida ning jõuda mõlema osapoole jaoks sobiva tulemuseni.

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Kõik õigused kaitstud ©2023 Reinermann OÜ