Saunade puhastus

Saunade puhastus

Puhtas ja hoolitsetud saunas on mõnus käia! See, kui sagedasti suurpuhastust teha, sõltub sauna kasutustihedusest. Tavaliselt piisab, kui lasta saun põhjalikult puhastada 1-2 korda aastas. Selleks kasutame spetsiaalseid saunapuhastusvahendeid, millega peseme puhtaks kõik seinad, lava ja põrandad. Nii saad olla kindel, et Su saun on hügieeniliselt puhas.

Peale iga suurpuhastust soovitame seinad, lava ja ka laudpõranda saunahooldusvahendiga uuesti üle käia, et puit ei jääks mahakulunud hooldusvahendi tõttu kaitseta. Kaitsmata puit on aga vastuvõtlik mustusele, niiskusele ja kõiksugustele puitu lagundavatele seentele ega mõju hästi Su tervisele.

Kui soovid, et Sinu saun kestaks, siis tasub pärast iga saunaskäiku see korralikult ära puhastada, seejärel kuivatada ning ka tuulutada. Tee ise või telli meilt vähemalt korra aastas sauna suurpuhastus ja -hooldus.

saunade puhastus

Saunade puhastus professionaalidelt. Võtke meiega ühendust!

Saada hinnapäring

Kuna iga töö on oma eripärade poolest teistest erinev, ei ole ilma lisainfota võimalik puhastusteenusele hinnasilti külge kleepida. Kui soovite hinnapakkumist, võtke meiega palun ühendust ja täpsustage oma soove ja vajadusi.

Meiega on alati võimalik teenuste maksumus läbi rääkida ning jõuda mõlema osapoole jaoks sobiva tulemuseni.

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Kõik õigused kaitstud ©2023 Reinermann OÜ