Fassaadi pesu

Fassaadi pesu

Fassaadi pesu käigus puhastatakse fassaad sinna kogunenud mustusest ning taastatakse hoone värvus, kas käsipesu- või survepesumeetodil. Pestud fassaad on puhas, ilus ja esinduslik.

Meie puhastame fassaade olenevalt materjalist kas käsipesu- või survepesumeetodil. Üldjuhul pestakse käsitsi klaasfassaadi, mõningatel juhtudel ka plekk- ja puitfassaadi – kõikide teiste materjalide puhul on otstarbekam kasutada survepesu.

Fassaadi pesu sagedus sõltub materjalist – näiteks klaas- või plekkfassaadi korral on seda mõistlik teha vähemalt üks kord aastas; kivi või betooni puhul üks kord kahe-kolme aasta jooksul. Loomulikult on pesusageduse juures sama suur tähtsus hoone asukohal ja omaniku soovil jätta sellest ilus mulje.

fassaadi pesu

Fassaadi pesu teenus professionaalidelt. Võtke meiega ühendust!

Saada hinnapäring

Kuna iga töö on oma eripärade poolest teistest erinev, ei ole ilma lisainfota võimalik puhastusteenusele hinnasilti külge kleepida. Kui soovite hinnapakkumist, võtke meiega palun ühendust ja täpsustage oma soove ja vajadusi.

Meiega on alati võimalik teenuste maksumus läbi rääkida ning jõuda mõlema osapoole jaoks sobiva tulemuseni.

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Kõik õigused kaitstud ©2023 Reinermann OÜ