Vaipade puhastus

Vaipade puhastus

Vaipade puhastus on oluline – vaibad ja vaipkatted vajavad lisaks igapäevasele tolmuimejaga puhastamisele vähemalt 1-2 korda aastas korralikku pesu. Regulaarne vaipade puhastus hoiab ära nn. käiguradade tekkimise ning eemaldab kattelt sügavale vaibakiududesse ladestunud mustuse, mida tolmuimeja ei suuda eemaldada. Me ei soovita vaid ühe pleki või nn. käiguraja eemaldamist, kuna eelnenud mustusepleki asemel tekib puhas laik. Sellest tulenevalt ei saa teenuse tellija ikkagi korralikku tulemust.

Tavaliste jaekaubanduses müüdavate vahenditega ei ole plekieemaldus tulemuslik, sest vaibakiududesse jääb tolm ja mustus ikka alles. Tolm ja mustus aga võivad esile kutsuda allergiaid ning ebameeldivat lõhna. Samuti seob kleepuvama aine plekk tolmu, olenemata sellest, et plekk on võib olla ainult vaibakiududesse jäänud. Seega määrdub selliselt puhastatud koht edaspidi kiiremini. Kui vaibale satub plekk, siis ise seda kaubanduses müügil olevate vahenditega puhastades muudab see asja tõenäoliselt hullemaks.

Soovitame vaipade puhastus tellida asjatundjatelt, kes teostavad töö kiirelt ja korrektselt.

vaipade puhastus

Vaipade puhastus professionaalidelt. Võtke meiega ühendust!

Saada hinnapäring

Kuna iga töö on oma eripärade poolest teistest erinev, ei ole ilma lisainfota võimalik puhastusteenusele hinnasilti külge kleepida. Kui soovite hinnapakkumist, võtke meiega palun ühendust ja täpsustage oma soove ja vajadusi.

Meiega on alati võimalik teenuste maksumus läbi rääkida ning jõuda mõlema osapoole jaoks sobiva tulemuseni.

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Kõik õigused kaitstud ©2023 Reinermann OÜ